Пакувальна машина для одягу

  • Підлогова або настінна установка
  • Живлення 220/1/50
  • Потужність 0,35 кВт
  • Ширина плівки до 750 мм
  • Товщина не більше 100 мікрон
  • Низькі ціни
  • Виробництво Anghinetti&Camptel (Італія)

Простота, ефективність та висока продуктивність – пакувальна машина для одягу CAMPTEL

Крім прасувального обладнання високого класу, компанія Anghinetti & Camptel (Італія) виробляє допоміжне обладнання для хімчистки – парогенератори, конвеєри для одягу тощо. Також в лінійці заводу є пакувальна машина для одягу. Популярний в Європі виробник заслужив бездоганну репутацію в галузі завдяки якості та надійності продукції. Як представник заводу в Україні, ми підтримуємо гарантійні зобов’язання, здійснюємо ремонт та сервісне обслуговування обладнання.

Пакувальна машина необхідна в будь-який хімчистці. По завершенню фінішної обробки одягу, вироби упаковуються в поліетилен шириною до 750 мм та видаються клієнту (відповідно до санітарних норм України чисті та випрасувані вироби повинні бути упаковані). До основних переваг цих моделей можна віднести надійність, простоту у використанні та невибагливість в обслуговуванні. Також у цих машин невисока ціна, а витратні матеріали (плівку) можна недорого купити у вітчизняного виробника.

Таку техніку можна купити двох видів: модель, що стоїть окремо, та машину, яка кріпиться на стіну. Обидві моделі компактні, економлять місце, пропонують швидку та якісну упаковку одягу.

Наш Відділ Технічної підтримки сертифікований компанією на проведення гарантійних, сервісних та ремонтних робіт обладнання. Після монтажу наші фахівці навчать персонал хімчистки правильної експлуатації техніки Anghinetti & Camptel.

Технічні характеристики

Модель MBM/CMBM/O
Живлення230/1/50230/1/50
Споживання електроенергії0,35 кВт0,35 кВт
Вага55 кг55 кг
Кріпленнянастінне або підлоговенастінне або підлогове
Товщина плівкине більше 100 мікронне більше 100 мікрон
Ширина плівки не більше 600 ммне більше 750 мм
Зріз плівкитільки вигнутийпрямий/вигнутий
Розміри720 × 430 × 590 мм720 × 430 × 590 мм