• Робоча поверхня з нержавіючої сталі
  • Моделі з вбудованим повітряним компресором або з зовнішньої подачею стисненого повітря
  • Ручне управління вакуумним мотором
  • Плямовиводний та повітряний пістолети
  • Паровий пістолет (опція)
  • Форма з н/ж сталі для видалення плям з рукавів (опція)

Професійний стіл для виведення плям незамінний в будь-який хімчистці

Крім висококласного прасувального обладнання, компанія Anghinetti & Camptel (Італія) виробляє допоміжне обладнання для хімчистки. Це дуже популярний в Європі виробник, який заслужив бездоганну репутацію в галузі. Як представник заводу в Україні, ми підтримуємо гарантійні зобов’язання, здійснюємо ремонт та сервісне обслуговування обладнання.

Стіл для виведення плям – це обов’язкова “бойова одиниця” в будь-який хімчистці. Однією з головних причин, за якими одяг надходить в хімчистку – це наявність плям різного походження. Для успішного видалення плям дуже важлива комбінація з досвідченого технолога, якісної хімії для виведення плям та функціональний плямовивідний стіл.

На своєму виробництві Camptel використовує високоякісну нержавіючу сталь стійку до корозії та агресивного хімії. Плямовивідні столи укомплектовані всіма необхідними аксесуарами, мають компактну та енергономічну конструкцію, служать не один десяток років. Компанія пропонує дві моделі столів для виведення плям по привабливій цені.

Стіл для виведення плям ECONOMICA

Це бюджетна модель, яка підключається до зовнішнього компресора стисненого повітря. Проста та швидка установка. У комплектацію входять мотор для вакууму, два пістолети для виведення плям та один повітряний пістолет. В якості додаткової опції можна замовити паровий/повітряний пістолет для виведення плям парою. Видалення плям відбувається “холодним методом”, що виключає знебарвлення та деформацію тканини, не залишає розводів.

Стіл для виведення плям SIMPLEX

Повністю автономна модель з вбудованим повітряним компресором. Встановлюється легко і швидко. Також укомплектований вакуумним мотором, двома пістолетами для виведення плям та повітряним пістолетом. Для обробки плям за допомогою парового пістолета необхідно додатково замовити парову групу. Виведення плям відбувається “холодним методом”, що не дає тканини знебарвлюватися або деформуватися, перешкоджає утворенню розводів.

Асортимент оригінальних запчастин та витратних матеріалів завжди на нашому складі. Інженери Технічного відділу пройшли сертифікацію в Anghinetti & Camptel на проведення будь-яких типів робіт – монтаж, сервісне обслуговування та ремонт.

Технічні характеристики

МодельECONOMICASIMPLEX
Електричне живлення (В/ф/Гц)220/1/50380/3/50
Потужність вакуумного мотора0,45 кВт0,45 кВт
Потужність повітряного компресоравідсутній1,5 кВт
Тиск стисненого повітря8-10 бар8-10 бар
Ширина (мм)1350 мм1350 мм
Глибина (мм)590 мм590 мм
Висота (мм)1730 мм1730 мм