Прасувальні столи ANGHINETTI (Італія)

 • Вбудований парогенератор
 • Бойлер 8л, 5кВт
 • Нагрівання прасувальної поверхні 0,8кВт
 • Вакуумний відсмоктувач конденсату з прасувальної дошки
 • Електро-парова праска в базовій комплектації
 • Підвіска для праски (опція)
 • Додаткове освітлення (опція)
 • Форма для прасування рукава (опція)
 • Найкраще співвідношення ціни та якості в Україні

Професійний прасувальний стіл ANGHINETTI — швидке та якісне прасування у пральні

Компанія Anghinetti&Camptel — італійський виробник з бездоганною репутацією в галузі. На заводі виробляють прасувальне обладнання під двома торговими марками:

 • Anghinetti — бюджетні моделі промислових прасувальних столів для пральні. Незважаючи на невисокі ціни, виробник використовує якісні вузли та компоненти. Функціональність різних моделей відрізняється, але ви з легкістю зможете підібрати прасувальний стіл для пральні, який задовольнить ваши вимоги. Найкраще співвідношення ціни та якості на ринку України.
 • Camptel — преміальний бренд компанії. Під цією торговою маркою завод випускає не тільки промислові прасувальні столи, а й парові манекени та прасувальний прес.

Для полегшення прасування та збільшення продуктивності, ви можете вибрати ряд додаткових опцій. Професійний прасувальний стіл для пральні оснащений вбудованим парогенератором, який подає під тиском пар в професійну електро-парову праску. Це обладнання здатне працювати в кілька змін без втрати якості прасування, яке завжди на висоті. Прасувальна поверхня стола має вбудований нагрів і вакуумний повітряний насос для видалення конденсату.

Прасувальний стіл TV/SG1F

Корпус з високоякісної сталі з порошковим покриттям. У комплектацію входить вбудований парогенератор, термостат для контролю температури, автоматичний контроль рівня води в бойлері. На столі встановлено балансир праски, електромагнітний клапан та вакуумний відсмоктувач пари, який запобігає скупченню конденсату на прасувальної поверхні. Ця модель постачається з одною електро-паровою праскою, але, при бажанні, можна купити прасувальний стіл TV/SG2F у якого в комплектації дві праски.

Прасувальний стіл TV/SAV

У цій моделі аналогічна комплектація, як і у столу TV/SG1F. Але у цієї моделі також подається пара з прасувальної поверхні, що дозволяє якісно прасувати будь-які делікатні вироби, навіть весільні сукні. При централізованої подачі пари в пральні можна купити дешевшу модифікацію без парогенератора, підключивши стіл до зовнішнього джерела пари.

Прасувальний стіл TV/S

Базова модель вакуумного столу без парогенератора. Якщо вам необхідно два столи в пральні, то він ідеально підійде як компаньйон до столу TV/SG2F, у якого в комплектації дві електро-парових праски. Як і у інших моделей Anghinetti, прасувальна поверхня має нагрів, оптимально розраховані отвори в прасувальної дошки оптимізують вакуумний ефект від середини дошки до країв.

Додаткові опції

 • Форма для прасування рукава з нагріванням (150 Вт, 60×600×100мм)
 • Ролик з підвісками (істотно зменшує втому прасувальниці, підвищує продуктивність)
 • Флуоресцентна лампа для додаткового освітлення

Фахівці відділу підтримки підготують технічні умови для підведення необхідних комунікацій. Наша інженерна служба пройшла сертифікацію на заводі в Італії для проведення сервісних та монтажних робіт, а також ремонту обладнання. Після встановлення обладнання ми обов’язково навчимо персонал пральні роботі на столі, надамо інструкції по експлуатації. У нас завжди в наявності оригінальні запчастини та витратні матеріали для столів Anghinetti & Camptel.

Технічні характеристики

МодельTV/SG1FTV/SAVTV/STV/G2F
Робоча поверхня (мм)250×1140×380250×1140×380250×1140×380-
Електричне живлення (В/ф/Гц)380/3/50380/3/50220/1/50380/3/50
Вбудований парогенератор++-+
Кількість прасок в комплекті1 або 21-2
Потужність нагріву поверхні для прасування (кВт)0,80,80,8-
Потужність нагріву
бойлера (кВт)
55-5
Об`єм бойлера (л)88-8
Нагрів праски (кВт)0,8 або 2×0,80,8-2×0,8
Потужність помпи (кВт)0.380.38-0.38
Тиск води (бар)3-53-5-3-5
Підведення води (дюйм)¾¾-¾
Злив води (дюйм)½½-½
ГАБАРИТИ
Ширина (мм)153015301530590
Глибина (мм)590590590590
Висота (мм)900900900900
Вага нетто (кг)1201217550