Прасувальні пароманекени CAMPTEL (Італія)

  • Висока продуктивність (прасування одного виробу від 30сек.)
  • Електронна панель управління для поліпшеної автоматизації процесу прасування
  • Парові манекени для верхнього одягу з парогенератором та без
  • Пневматичні та механічні моделі
  • Паровий манекен для брюк
  • Ротаційна кабіна для швидкого прасування великих обсягів одягу
  • Висока якість фінішної обробки одягу
  • Додаткові опції для прасування певного типу виробів
  • Невисока ціна

Прасувальні парові манекени Camptel — якість та продуктивність

Італійський завод компанії Anghinetti&Camptel заслужив бездоганну репутацію в галузі, як виробник надійного прасувального обладнання найвищої якісті прасування. Прасувальні парові манекени Camptel підтверджують це звання за всіма параметрами. Таке обладнання використовується, якщо є необхідність обробляти кілька десятків виробів одягу в зміну.
Продуктивність техніки залежить від типу виробу, типу тканини та вправності оператора. Прасувальні парові манекени бувають декількох типів:

Пароманекени для верхнього одягу Mistral

Цей паровий манекен прасує пальта, піджаки, куртки, халати та ін. Процес прасування відбувається методом притиску та обробки виробів сухою парою (волого-теплова обробка). Проста панель управління дозволить внести необхідні параметри для оптимізації процесу прасування. Продуктивність може досягти 50 одиниць на годину. Прасувальні парові манекени прасують одяг з мінімальною залишковою вологістю.

Пневматична модель працює від зовнішнього джерела пари та стисненого повітря. Механічна версія постачається з вбудованим парогенератором, або без нього. Якщо в процесі прасування необхідна велика кількість пари, то можна збільшити потужність парогенератора зі стандартних 7,5кВт до 10кВт або 12кВт. До всіх моделей можна додатково замовити паровой пістолет та водяний пістолет.

Існує також прасувальний паровий манекен для сорочок, але ціна цієї техніки занадто висока для доцільності використання у вітчизняній хімчистці. Наприклад, в Західній Європі більше 50% обороту хімчистки складають сорочки та необхідно обробити сотні сорочок в день. В Україні окупність такого обладнання сумнівна.

Пароманекен для брюк TopJet

На цьому паровому манекені прасують різні типи штанів (слакси, джинси та ін.). Модель працює тільки з зовнішньою подачею пари. Максимальне споживання пари при безперервній роботі не перевищує 25-30кг/год. У раму цієї моделі вбудований вентилятор потужністю 1кВт.

Повне програмування всіх функцій забезпечується нескладною панеллю керування. Наприклад, тут можна запрограмувати таймер на подачу пари і повітря в залежності від типу виробу, виду текстилю та бажаної інтенсивності волого-теплової обробки. Після обробки виробу необхідно обробити поясну групу та клапана кишень на прасувальному столі.

Продуктивність TopJet може перевищити 100 одиниць на годину. Враховуйте, що показник продуктивності залежить від досвіду, вправності і втоми оператора при безперервній роботі.

Ротаційна кабіна

Одна така кабіна може замінити обидва пароманекени Mistral та TopJet. Ця модель має дві основні переваги.

По-перше, купити одну кабіну дешевше, ніж два пароманекени.

По-друге, кабіна займає всього 1кв. м площі, що істотно заощаджує місце в хімчистці.
Camptel пропонує модель з вбудованим парогенератором потужністю 9-12 кВт та кабіну з підключенням до парової магістралі. У корпус вбудований вентилятор для сушки одягу. Стиснене повітря потрібно тільки для управління пневматикою, тому можна підключитися до будь-якого компресора хімчистки.
Якщо у вас невеликі потоки брюк для обробки, кабіну можна укомплектувати другим набором манекена для обробки піджаків, плащів і пальто. Зазвичай поруч встановлюється прасувальний стіл для остаточної обробки одягу і місцевої волого-теплового доопрацювання (лацкани піджака і клапана кишень).

Фахівці сервісного відділу пройшли сертифікацію на заводі, авторизовані на проведення монтажних, ремонтних і сервісних робіт. На складі завжди в наявності оригінальні запчастини та витратні матеріали до техніки Anghinetti&Camptel. Низькі ціни .